česky / english

Mezinárodní soutěž obalového designu

aktuality

19. 6. 2017

Už ve čtvrtek začíná výstava 40 nejlepších obalů na téma Open & Play. Připomeňte si vítězné návrhy, které zabodovaly v konkurenci 744 soutěžících. Výstavu, která bude v Galerii CZECHDESIGN k…

13. 6. 2017

Podívejte se na fotografie ze slavnostního předávání cen v soutěži Young Package, které se odehrálo 26. května 2017.

Fotografie: Jan Hromádko

15. 5. 2017

 

Porota vybrala čtyřicítku nejpovedenějších obalů na téma Open & Play. Prohlédněte si obaly, které mají šanci získat některou z cen. Galerii finalistů naleznete zde.

3. 5. 2017

Do 22. ročníku soutěže se přihlásilo přes sedm set designérů ze všech kontinentů. O tom, který z nich získá nejvyšší ocenění, Model Obaly Prize, se dozvíme 26. května 2017 v 19:00 v klubu DUP 36 v…

Model Obaly a. s.

vyhlašovatel soutěže Mladý obal

Společnost Model Obaly a.s., iniciátor a organizátor soutěže Mladý obal, patří mezi největší firmy v České republice specializující se na výrobu obalů. Je součástí švýcarské skupiny Model Holding a své výrobní závody a obchodní zastoupení má v osmi evropských zemích.

Soutěž Mladý obal vyhlašuje firma Model Obaly a.s. každý rok už od roku 1996.


Jako jediná společnost v České republice nabízí Model Obaly a.s. kompletní sortiment obalů z vlnitých, kašírovaných a hladkých lepenek. Firma vyvíjí a vyrábí obaly, které splňují i ty nejnáročnější požadavky trhu a logistiky.

model2

Společnost vyrábí jednoduché přepravní obaly stejně jako důmyslné, mnohobarevně potištěné a různými technologiemi zušlechtěné obaly pro kosmetický, farmaceutický, potravinářský a jiný průmysl. Disponuje nejmodernějšími tiskárnami pro ofsetový, flexografický a digitální tisk. Svůj servis završuje co-packingovými službami, kdy zajišťuje plnění obalů zbožím zákazníka, jeho kompletaci, skladování a dodávky JIT na místo, které si zákazník určí.

model3

Mezi zákazníky patří takové společnosti, jako je Kraft Foods, SCA, Teva, Opavia-LU, Nestlé, Mars a tisíce dalších.

model1